Antykoncepcja zawiodła

Znalazłeś najlepszą ofertę last minute? Możesz polecić dobre biuro podróży? Daj znać!
Awatar użytkownika
decadence
Posty: 32
Rejestracja: 29 kwie 2020, 9:03

Antykoncepcja zawiodła

Post autor: decadence »

Witajcie szukam ostatnio tabletki poronne sklep bo niestety moja anty zawiodła, a tak naprawdę nie chce mieć jeszcze dzieci. Czasami bywa tak, ze życie nas zaskoczy i niestety antykoncepcja zawodzi bardzo.
Awatar użytkownika
tasia
Posty: 41
Rejestracja: 28 lip 2019, 14:34

Re: Antykoncepcja zawiodła

Post autor: tasia »

Mnie moje tabletki vines nie zawodzą, a trzeba przyznać że już dobrych kilka lat je przyjmuję. Na szczęście czuję się dobrze, a wyniki badań cały czas mam wzorowe.
feśka

Re: Antykoncepcja zawiodła

Post autor: feśka »

Ja tez stosuję anty i mnie nie zawodzi...
Baśika

Re: Antykoncepcja zawiodła

Post autor: Baśika »

Ważne jest aby pigułki stosować regularnie, wtedy będziemy miały pewność że wszystko zadziała tak jak powinno. Czesto robimy wiele błędów https://antykoncepcjanamiare.pl/7-najcz ... epcyjnych/ i potem narzekamy ze antykoncepcja nie działa. Jeśli będziemy stosować pigułki regularnie , pilnować tego jakie stosujemy leki to powinno wszystko być ok.
Różyczka

Re: Antykoncepcja zawiodła

Post autor: Różyczka »

Nie stresuj się, nie jesteś w sytuacji bez wyjścia, pomimo restrykcyjnych przepisów antyaborcyjnych w naszym kraju zawsze po pomoc możesz udać się do Czechów, tam jest normalne podejście do tematu. Możesz przeczytać sobie jak to u nich wygląda na stronie kliniki Stonava
ODPOWIEDZ