jakie fryzury są modne teraz?

Najlepsze kosmetyki dla różnych typów cer. Wszystko o makijażu i pielęgnacji.
rędka

jakie fryzury są modne teraz?

Post autor: rędka »

Za parę dni wybieram się do fryzjera, chcialabym się poddać metamorfozie, teraz mam długie włosy i totalnie nie wiem jak je układać, chciałabym je skrócić tak mniej więcej do ramion, czy taka długość nie będzie problematyczna w obsłudze? Nie chciłabym w kółko ich związywać...
łezka

Re: jakie fryzury są modne teraz?

Post autor: łezka »

Według mnie długie włosy, dlatego też tylko takie mnie teraz interesują. Myślałam nad różnymi kolorami, ale paleta kolorów na stronie Remy-Hair.pl jest tak bogata, że ciężko cokolwiek wybrać i tak się zdecydować. Czas na wakacyjny szał i zmianę wyglądu, tego jestem pewna :)
fuśka

Re: jakie fryzury są modne teraz?

Post autor: fuśka »

rędka pisze: ↑28 kwie 2021, 9:34 Za parę dni wybieram się do fryzjera, chcialabym się poddać metamorfozie, teraz mam długie włosy i totalnie nie wiem jak je układać, chciałabym je skrócić tak mniej więcej do ramion, czy taka długość nie będzie problematyczna w obsłudze? Nie chciłabym w kółko ich związywać...
trendów jest mnóstwo , ja od zawsze lubiłam nieład na głowie a teraz shaggy hair są na topie, sama sobie często włosy układam lokówką curl styler od Babliss. Powstają piękne fale, troche środka do stylizacji i mam włosy jak Camila Cabello :)

monitory lcd tanie
ODPOWIEDZ