Nałóg nikotynowy

Polecamy najlepszych lekarzy i specjalistów w swojej dziedzinie. Opowiadamy o sposobach na dobre zdrowie. Dzielimy się sposobami na pozbycie się choroby.
równa.babka

Nałóg nikotynowy

Post autor: równa.babka »

Uzależnienie od papierosów jest powszechnie bagatelizowane, ponieważ nie uchodzi za tak niechlubny nałóg jak np. alkoholizm, tymczasem mi osobiście dokucza coraz bardziej. Nie dość, że daje po kieszeni, to brzydko przebarwia zęby u powoduje ciągły kaszel. Chciałabym zerwać z paleniem ale jak? Próbowałam juz parę razy- jak się domyślić nie trudno bez powodzenia.
przemysławw

Re: Nałóg nikotynowy

Post autor: przemysławw »

Oj, ja też mam za sobą parę nieudanych prób ale najważniejsza jest ta ostatnia, która zakończyła się pomyślnie. Nie palę od ponad 3 lat:) Długo zastanawiałem się dlaczego palimy papierosy skoro ani zdrowiu nie sprzyjają ani finansom. Doszedłem do wniosku, że ja zwykle sięgałem po dymka w stresujących sytuacjach albo gdy brakowało mi konkretnego zajęcia, także zacząłem pracować nad psychiką, wdrożyłem też do swojego życia sport. Nikotyna oczywiście uzależnia więc to nie wystarczyło. Wspomagałem się tabletkami Recigar. Są skuteczne i niedrogie, także polecam kupić. Powinnaś je dostać w każdej aptece.
Małgośka

Re: Nałóg nikotynowy

Post autor: Małgośka »

U mnie to samo - wiele prób a i tak wracałam do palenia. Trwało to 3 lata. Rzucałam oczywiście z tabletkami. Teraz wiem, że na psychiczne uzależnienie najlepsze są filmy RESET33 https://www.reset33.pl/. Leczenie samymi tabletkami powstrzyma fizyczne objawy nałogu ale nie psychiczne. Na psychiczne trzeba coś mocniejszego. Tym mocniejszym są filmy Reset
Łukasz Pe

Re: Nałóg nikotynowy

Post autor: Łukasz Pe »

równa.babka pisze: ↑23 kwie 2021, 22:19 Uzależnienie od papierosów jest powszechnie bagatelizowane, ponieważ nie uchodzi za tak niechlubny nałóg jak np. alkoholizm, tymczasem mi osobiście dokucza coraz bardziej. Nie dość, że daje po kieszeni, to brzydko przebarwia zęby u powoduje ciągły kaszel. Chciałabym zerwać z paleniem ale jak? Próbowałam juz parę razy- jak się domyślić nie trudno bez powodzenia.
Myślę, że warto walkę z uzależnieniem od nikotyny rozpocząć od detoksu organizmu na przykład przy pomocy takiej kroplówki witaminowej jak na stronie Medyczny Detox
ODPOWIEDZ